Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Klucz do przyszłości, kotka i okruszki, Yeti.

Opublikowany 2017/02/05

Odsłuchaj audycję /kliknij, aby odtworzyć/

Szczelina.

Opublikowany 2016/07/23

Był zbiornik wodny, jezioro połączone z morzem albo wielki basen. Tata miał niby płynąć w tej wodzie, gdzieś. Razem z mamą ukryliśmy jedzenie w szczelinie, w jakimś materiale czy siatce. Szybko poszliśmy, aby nikt nie zauważył, że tam coś ukrywaliśmy.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Agenty?

Opublikowany 2016/07/22

W moim pokoju na łóżku siedzi dwóch gości. Zastanawiam się kim oni są i po co przyszli. Trzymają mojego laptopa. Jeden z nich go rozkręcił i wyjął dysk twardy, mówią, że zrobią sobie kopię dla siebie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Wodospad, basen, jeźdźcy.

Opublikowany 2016/07/12

Najpierw w tym śnie stałem przed domkiem, nie wiadomo gdzie. Przed nim spływał z nieba z chmur szeroki wodospad. Chociaż niezupełnie spływał, ponieważ woda była zastygnięta w czasie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Sen we śnie.

Opublikowany 2016/07/12

W telewizji była reklama laptopa niewiadomej marki. Reklamowała to jakaś kobieta. Mama mnie namawiała, abym go kupił. Byłem niezdecydowany, bo na pewno to badziewie, szybko się rozwali.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Latanie.

Opublikowany 2016/07/09

Byłem na pierwszym lub drugim piętrze. Rozłożyłem ręce na boki i wyskoczyłem przez balkon na zewnątrz. Miałem taką myśl, że nie spadnę, ale będę powoli opadał. Unosiłem się wzdłuż chodnika, może na wysokości dwóch metrów. Potem poruszałem się ponad piaskiem, chyba pustynią, później był czerwony piach lub gęstsza ziemia. Wiedziałem, że to sen. Byłem wtedy pewien, że latanie we śnie to iluzja, a ja tak naprawdę idę po tym piachu.

Ucieczka.

Opublikowany 2016/07/08

Skądś przyszliśmy ja i dwóch nieznajomych. Trafiliśmy do szarych podziemi budynku. Przed czymś uciekaliśmy, goniły nas złe stwory, było ich dużo.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Latające pojazdy, świetliste pulsujące punkciki.

Opublikowany 2016/07/03

Najpierw, chyba w paraliżu przysennym, leżałem na kanapie i tam co chwila pojawiała się takastraszna ręka, jakby jakiegoś starucha, nawet pojawiły się ostre pazury, przybliżała się do mnie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Telewizor.

Opublikowany 2016/07/02

W dużym pokoju jest siostra. Włącza się telewizor.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

W łazience przed lustrem.

Opublikowany 2016/06/28

Zaczęło się od tego jak stałem w łazience przed lustrem. Myłem zęby, a szczoteczka zablokowała się między zębami (górnymi jedynkami) a aparatem dentystycznym.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »