Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mniejsze bóle...

Opublikowany 2016/09/01

Odkorkowało się ucho, mniejsze bóle reumatyczne i kręgosłupa.

Tak, tak bo jakże może być inaczej!.

Po 2 dniowej wizycie w ,,kapitanacie'' i spędzeniu  ok 40 godzin w otoczeniu magrav-ów wróciłem do siebie, do domu. Czułem się wyśmienicie, lekki, bez jakichkolwiek bólów. Miałem wrażenie że się lekko unoszę na ziemi. Lekki chód, syty, uśmiechnięty :). Nie ukrywam, że system w pierwszej dobie mnie powalił i znów usnąłem na parę godzin mając świadome sny, ale jakie było przebudzenie. Za pierwszym razem system mnie mocniej potraktował :). 

System balansujący wypakowałem, rozłożyłem na biurku. Wszystko elegancko podpiąłem....i poczułem wiatr. Chłodny, przyjemny wiatr bijący od systemu. Niezła klima, zwłaszcza że są upały.

Postanowiłem się w końcu przespać, bo zdałem sobie sprawę że nie śpię już 30 godzin. Choć wcale tego nie potrzebowałem. Obróciłem się na bok, przymknąłem oczy i odleciałem. Miałem 3 sny świadome.

Zarzuciłem intencję, żeby odkorkowało mi ucho i żeby zmniejszyło mi bóle reumatyczne i kręgosłupa.

Po wybudzeniu się czułem kołyskę w głowie jak po OOBE, ostre bóle w stawach, na kręgosłupie jakich dawno nie miałem. Czyżby rozpoczął się proces leczenia. Chyba tak, bo po jakiejś godzinie ból całkowicie minął a ucho się odkorkowało i przestało boleć wraz z kręgosłupem. Wcześniej leczyłem kroplami do ucha zakupionymi w aptece, ale nic nie pomagały. Leki przeciwbólowe również.

Kolej na kolejne testy :)